Genel

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Bakım ve Onarım Servisi – 0507 457 52 58 | İstanbul

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Servis

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Bakım Servisi işinde eğitimli, konularında uzman personeli ve son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz. Aracın marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm servis, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto bakım, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto onarım, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto kaporta, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto boya, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto elektronik, Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto elektrik vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktadır. Araçlarımızda çıkan en ufak sorundan ciddi problemlere kadar her türlü sorunu oto tamircilerde halledebiliriz. Araçlarımızın belirli mesafelerden sonra genel periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir, zamanı gelince yaptırılmayan araç bakımları hem aracın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına hem de araç sahiplerinin can güvenlikleri açısından sorunlara neden olabilir.

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Tamir

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Tamir

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Servisci Seçimlerinde Dikkat Edilecekler

Araçlarımızı Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto tamir götüreceğimiz zaman dikkat etmemiz geren bazı hususlar vardır bunlar başta maliyet ve işin ehil ustalar tarafından yapılması olacaktır ayrıca şu kriterlere de dikkat edilmeli; Öncelikle belirttiğimiz güvenilir bir oto tamircisini bulabilmek için daha önce oto tamir ihtiyacı olup da aracını tamire götüren yakınlarımıza danışarak bilgi alınmalıdır. Aracınızı götüreceğiniz Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi oto tamirci belirledikten sonra tamiri yapacak kişiye vereceğimiz bilgilere son derece dikkat etmeliyiz vereceğimiz yanlış bilgiler nedeniyle aracımızın onarımı bir yana daha büyük sorunlara neden olabiliriz. Gideceğimiz oto tamircideki çalışanlarının kalifiye olmasının yanında kullandığı malzeme kaliteleri de son derece önemlidir araçlarımızı test ettirmemiz gereken bir durumda ustaların beceri ve kalitesi ne kadar iyi olursa olsun aracımızı takacağımız bilgisayar sisteminin orijinal olmaması yanlış teşhise neden olabilir bu da yanlış onarıma sebep olur ve istemediğimiz sonuçlarla karşılaşabiliriz. Araçtaki sorunun tespitinden sonra onarım için gereken parçaların teminine gereken maliyet sorulmalı ve uygun maliyetlere yaptırabileceğiniz oto tamirciler tercih edilmeli. Araç onarımı yapılmaya başlandığı zaman araçta yapılacak her türlü işlemden haberdar olmak için oto tamirdeki yetkililerle sürekli irtibat halinde olunmalı ve araca yapılacak en ufak bir müdahale de bile haber verilmesi gerektiği istenebilir.

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Servis

Aracın onarımı bittikten sonra detaylı inceleme için oto tamirde bulunan bir yetkiliyle aracın testini yapmalıyız. Araçtaki sorunun tam olarak giderildiğinden emin olmadan ödeme işlemini yapmamalıyız. Aracı teslim alırken gerekli evrakları oto tamir yetkilisinden istemeyi kesinlikle unutmayınız ileride yapılan onarımdan dolayı bir sorun meydana gelirse elinizde bir belgenin bulunması sizin açınızdan yaralı olacaktır. Eğer aracınızın oto tamirde bırakmanız gerekliyse aracınızın kilometresini kaydedip aracınızın sizden habersiz kullanılmasının önüne geçebilirsiniz Yukarıda belirttiğimiz unsurlara dikkat edilmesi hem aracınız hem de sizlerin sağlığı açısından son derece önemlidir.

Sarıyer Bahçeköy merkez Mahallesi Oto Servis

Aracını oto tamircilerine götüren çoğu kişi ustalar tarafından aldatılmıştır. İşin acı yanı bir çok kişi aldatıldığının bile farkında değildir. Çünkü çoğu kişi araçlardan meydana gelen arızanın teknik nedenleri ve nasıl tamir edilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi değildir. Bu nedenle oto tamirciler genellikle olmayan arızaları varmış gibi anlatıp daha çok para almaya çalışırlar. Hatta sağlam parçalar dahi arızalı denilerek değiştirilmektedir. Daha sonra bu parçalar diğer müşterilere satılmaktadır. Oto tamir sektöründe yaşanan bu olumsuzluklara karşı en önemli prensibini güvenilirlik olarak seçmiştir. Aracınızda meydana gelebilecek her türlü mekanik arızayı en hızlı ve ekonomik şekilde gidermekteyiz. İşinde uzman oto tamir ustalarımız arıza tespitini yaptıktan sonra size arızanın neden kaynaklandığı konusunda bilgi verecek ve yapılması gereken işlem veya işlemleri size anlatacaktır. Yapılması gereken işlemlerin fiyatını muhasebe servisimizden öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Adresimiz

Ümraniye/İSTANBUL

Açılış-Kapanış Saatleri

Pazartesi-Cumartesi
09:00 – 18:00

Pazar: Kapalıyız

Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

HEMEN ARAWHATSAPP